با ما در ارتباط باشید!

در ربات لند، ما همواره آماده‌ی پاسخگویی به سوالات، نظرات و پیشنهادات شما هستیم. جهت ارتباط با تیم پشتیبانی، لطفا از طریق ایمیل info@robotland.com با ما در تماس باشید. همچنین می‌توانید با شماره تلفن 02191017077 تماس بگیرید. ساعات کاری ما از شنبه تا چهارشنبه، از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر می‌باشد. نظرات و پیشنهادات شما برای بهبود خدمات ما بسیار ارزشمند است و به ما در ارائه خدمات بهتر کمک می‌کند. منتظر تماس شما هستیم!

ایمیل

info@robatland.com

ایمیل

info@robatland.com

هر چیزی که میخوای بگو!

یه سرم به ما بزن...

اگر قصد دارید به صورت حضوری با ما در تماس باشید، خوشحال می‌شویم که شما را در دفتر مرکزی ربات لند ملاقات کنیم. دفتر ما در یکی از مناطق مرکزی و دسترسی‌پذیر تهران قرار دارد. آدرس دقیق ما به شرح زیر است: تهران – شریعتی – بعد از پل سیدخندان – کوچه خندان – پلاک 6.

مکان ما به راحتی از طریق وسایل نقلیه عمومی و شخصی قابل دسترسی است. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به ما، ایستگاه مترو سیدخندان است که با چند دقیقه پیاده‌روی می‌توانید به دفتر ما برسید. همچنین، برای راحتی بیشتر شما، پارکینگ عمومی در نزدیکی دفتر موجود است. ما منتظر دیدار شما هستیم و امیدواریم که با حضور شما بتوانیم تجربه‌ای خوشایند و مفید را برایتان فراهم کنیم. هر زمان که نیاز به ملاقات حضوری داشتید، می‌توانید در ساعات کاری ما به دفتر مراجعه فرمایید. برای هماهنگی بیشتر، لطفا از قبل با تیم پشتیبانی تماس بگیرید.