پنل مدیریت آگهی_های دیوار

پنل مدیریت آگهی‌های دیوار

شاید تا‍ به‌حال، برای کار یا اجاره‌ی منزل، به سایت دیوار سر زده باشید. سایت دیوار در سال‌های اخیر، بسیار معروف گشته است و مردم برای نیازهای خود در حوضه‌ی خریدوفروش و اجاره‌ی هرگونه کالا، ماشین و ملک، به دیوار مراجعه می‌کنند. حتی، برای کاریابی، استخدام و خدمات متنوع نیز، به سایت و اپلیکیشن دیوار مراجعه می‌شود.

 شما با ایجاد آگهی در دیوار، می‌توانید تجارت خود را گسترش دهید. ایجاد حساب کاربری در این سایت، رایگان است و امکانات بسیاری را در اختیارتان، قرار می‌دهد. شما می‌توانید با ایجاد آگهی‌های متنوع در این سایت، برای خود یک منبع درآمد، ایجاد کنید. 

شما می‌توانید، هر چیز دست‌دوم خود را در این سایت به حراج بگذارید و با تکنیک‌های ساده، آگهی‌های خود و به‌طبع آن درآمد خود را افزایش دهید. 

در هر شهری از ایران که باشید؛ دیوار می‌تواند برای شما آگهی مربوط به استخدام و هرگونه خریدوفروش اجناس و املاک را فراهم کند و کار شما را از نصب کاغذ و پیامک، به راحت‌ترین راه آنلاین، ارتقا دهد. اگر در سایت دیوار رفته باشید و حساب کاربری ایجاد کرده باشید، شاید نیاز داشته باشید تا آگهی‌های خود را در دیوار، مدیریت کنید و بخواهید، یک‌سری اطلاعات را تغییر دهید.

 ما در این مقاله، سعی داریم تا شما را با پنل مدیریت آگهی‌های دیوار، بیشتر آشنا سازیم. با ما همراه باشید.

سایت و اپلیکیشن دیوار در اوایل تابستان 1391، ساخته شد و به‌ صورت قانونی، به‌وسیله‌ی شرکت آگه‌پردازان هوشمند، به ثبت رسید. 

این سایت، برای شما موقعیت‌های شغلی بسیاری ایجاد می‌کند. اگر بخواهید هرگونه خدمات آرایشی، ماشین، پذیرایی، رایانه‌ای، مالی، حمل‌ونقل، فنی، نظافتی، باغبانی و آموزشی را ارائه دهید، می‌توانید به‌راحتی آگهی خود را در دیوار، ثبت کنید. 

در اپلیکیشن دیوار، آگهی‌ها، دسته‌بندی شده‌اند و هر بخش، مرتبط با یک موضوع است. اگر بخواهید ملکی خریداری کنید یا به فروش بگذارید، به بخش املاک رجوع می‌کنید. اگر قصد فروش لوازم خانگی دست‌دوم خود را دارید یا می‌خواهید میز یا مبل دست‌دوم خریداری کنید، به بخش خانه و آشپزخانه می‌روید. 

حتی برای خرید بلیط سفر یا بلیط کنسرت خواننده‌ی مورد علاقه‌تان، می‌توانید به دیوار مراجعه کنید. شاید هم قصد فروش ماشین خود را داشته باشید؛ در بخش وسایل نقلیه، این مورد نیز حل می‌شود. دیوار، یافتن کار را نیز آسان کرده است. شما می‌توانید، رزومه‌ی خود را به دیوار دهید و مطابق آن، فرصت شغلی بیابید. شما همچنین، می‌توانید آگهی استخدام نیز در این سایت بارگذاری کنید و نیروی کار جمع کنید. در هر صورت، خدمات بسیاری در دیوار در انتظار شما است.

شما برای درج آگهی خود در دیوار، باید حساب کاربری ایجاد کنید. وقتی وارد سایت دیوار می‌شوید و شهر خود را انتخاب می‌کنید. در بخش ثبت آگهی، ثبت‌نام را شروع می‌کنید و ابتدا، شماره‌ی خود را داده و تاییدیه‌ می‌گیرید. 

اطلاعات خود را کامل می‌کنید و حساب کاربری خود را ایجاد می‌کنید. حال، آگهی‌های خود را به ترتیب با موضوعات مشخص‌شان، تعریف می‌کنید و یک پنل مدیریت آگهی در دیوار، برای شما ظاهر می‌شود. شاید به ‌مرور زمان، نیاز داشته باشید تا یک‌سری اطلاعات آگهی‌های خود را عوض کنید.

در پنل مدیریت آگهی دیوار، گزینه‌هایی برای شما قرار می‌گیرند تا اجازه‌ی ویرایش اطلاعات آگهی خود را داشته باشید. شاید بخواهید، آگهی‌های فروشگاه خود را مدیریت کنید. پنل مدیریت آگهی‌ها، تمام آگهی‌هایی که تاکنون ثبت کرده‌اید را به شما نشان می‌دهد و به شما این اجازه را می‌دهد تا تغییرات لازم را در آگهی‌های خود بدهید.

 شما می‌توانید از طریق پنل مدیریت آگهی دیوار، آگهی‌های خود را به ترتیب مورد علاقه‌ی خود، تبلیغ و دسته‌بندی کنید. شاید هم بخواهید، چندین آگهی خود را در یک مجموعه به‌صورت همزمان، تبلیغ کنید که در این پنل، این کار به‌راحتی انجام می‌شود. پنل مدیریت آگهی‌های دیوار، به شما اجازه می‌دهد تا قیمت و نرخ‌های مربوط به فروش کالاهای خود را در هر زمان، به‌روز کنید و تغییر دهید. حذف و اضافه‌ی آگهی‌های شما نیز، به‌راحتی در پنل مدیریت آگهی‌های دیوار، قابل انجام هستند.

اگر می‌خواهید بازدید بیشتری داشته باشید و آگهی شما در صدر لیست تبلیغات آگهی‌ها قرار بگیرد، به همین پنل مدیریت آگهی‌های دیوار، مراجعه کنید.

 شما می‌توانید، در این پنل ببینید که افرادی که آگهی شما را باز می‌کنند، با چه چیزی روبه‌رو می‌شوند و اولین بخشی که می‌بینند چیست. در پنل مدیریت آگهی‌های دیوار، شما اگر از آگهی خود پشیمان شدید یا به هر دلیلی از آگهی خود ناراضی هستید، می‌توانید آن آگهی مورد نظر را حذف کنید. 

اگرهم بخواهید، بعضی از اطلاعات آگهی خود را عوض کنید و یا چیزی، کم یا اضافه کنید، از این پنل کمک می‌گیرید. کسانی که از آگهی‌ها بازدید می‌کنند، می‌توانند نظرات خود را در آگهی‌های شما، اعلام کنند. شما برای ارتقای تجارت خود، به این نظرات نیاز خواهید داشت تا پیشرفت کاری خود را بیشتر کنید.

از پنل مدیریت آگهی‌های دیوار، می‌توانید هرگونه نظراتی که بینندگان، برای شما قرار می‌دهند را ببینید. شما همچنین، می‌توانید آمار میزان بازدید‌های آگهی‌های خود را در این پنل مشاهده کنید. شما در کل، از طریق پنل مدیریت آگهی‌های دیوار، می‌توانید اطلاعات خود را در هر زمان ویرایش کنید و آگهی‌های خود را تنظیم کنید. اگرهم، آگهی مربوط به کار و استخدام داشتید، می‌توانید از طریق این پنل، اطلاعات خود را ارزیابی کنید و آگهی‌های مورد نیاز و رزومه‌های خود را ثبت نمایید.

در پایان آن‌ که، سایت و اپلیکیشن دیوار، بسیار بین مردم ما محبوب گشته است و انواع خدمات مربوط به خریدوفروش و اجاره‌ی هر کالا، املاک و ماشین است. در دیوار بخش‌های مربوط به انواع خدمات از قبیل نظافت ، آرایشی و غیره نیز، آگهی‌های مربوط به خود را دارند و بخش رزومه و کاریابی نیز، فرصت‌های شغلی خوبی را در آگهی‌های خود، عرضه می‌کنند. 

با ایجاد حساب کاربری، شما می‌توانید آگهی‌های خود را ثبت کنید و از پنلی با عنوان پنل مدیریت آگهی‌های دیوار، استفاده کنید. این پنل، به شما اجازه می‌دهد تا آگهی‌های خود را ارزیابی کنید و در لیست تبلیغات آگهی، قرار دهید. 

همچنین، می‌توانید با دسته‌بندی رزمه‌های خود در این پنل، فرصت‌های شغلی خود را افزایش دهید. هر گونه حذف و اضافه‌ی آگهی، در این پنل مدیریت آگهی‌های دیوار، انجام می‌شود. اگرهم، بخواهید نظرات بینندگان آگهی‌های خود را بررسی کنید، به این پنل مراجعه می‌کنید. در این مقاله، سعی داشتیم تا شما را با سایت دیوار و پنل مدیریت آگهی‌های آن، آشنا سازیم. امیدواریم، مطالب ما مفید بوده باشند. 

 

Tags: No tags

سوال داری بپرس رفیق!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *