چگونه در دیوار آگهی بزنیم تا نفر اول باشیم و بهترین بازدید را بگیریم؟

چگونه در دیوار آگهی بزنیم تا نفر اول باشیم و بهترین بازدید را بگیریم؟

دیوار، به طور وبگاه و اپلیکیشن برای نیازمندی‌های اینترنتی در اختیار مردم قرار گرفته‌شده و جایی برای خرید و فروش کالاهای نو یا دست‌د‌وم مردم می‌باشد. مردم در اپلیکیشن کاربردی دیوار، کالای خود را آگهی می‌کنند و از آن‌ طرف، کسانی که به کالایی نیاز دارند و دنبال خرید آن هستند در دیوار آن را جست‌وجو می‌کنند. حسام آرمندهی با شرکت آگه پردازان هوشمند، بنیان‌گذار اپلیکیشن دیوار می‌باشد. این اپلیکیشن در 21 تیر 1391 تشکیل و راه‌اندازی شد. کالاهایی که در دیوار خرید و فروش می‌شوند عبارتند از؛ ملک، وسیله‌نقلیه، کالای دیجیتال، خانه و آشپزخانه، وسایل شخصی، سرگرمی و فراغت، تجهیزات و وسایل صنعتی، اجتماعی، استخدام و کاریابی.

حال موضوعی که مطرح می‌باشد، این است که؛ چگونه در دیوار آگهی بزنیم تا نفر اول باشیم و بهترین بازدید را بگیریم؟

نکته‌ای که باید به آن توجه داشت این است که، افرادی که دنبال کالای موردنظر خود در دیوار می‌گردند، فقط بیست آگهی اول را می‌بینند و ادامه دیدن آگهی‌ها برایشان خسته‌کننده می‌شود. افراد با علم به این موضوع برای فروش کالای خود سوالی در ذهنشان پررنگ می‌شود که؛ چگونه در دیوار آگهی بزنیم تا نفر اول باشیم و بهترین بازدید را بگیریم؟

مجموعه و سایت‌هایی وجود دارد که می‌تواند در این موضوع به شما کمک کند. ربات لند مجموعه‌ای می‌باشد که در حوزه برنامه نویسی، ربات و همین‌طور ربات دیوار کار می‌کند و هدف آن برندسازی و افزایش بازدهی کسب‌وکار شما می‌باشد تا بهتر و سریع‌تر دیده شوند. 

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به https://robatland.com مراجعه کنید. این مجموعه یک سامانه تبلیغاتی کسب‌وکار و شغل می‌باشد و تبلیغات حرفه‌های مختلف را در کشور انجام می‌دهد. برندهای گوناگون و کسب‌وکارهایی که تازه شروع به فعالیت کردند می‌توانند با کمک از این مجموعه بزرگ و معتبر کار خود را راه‌اندازی کرده و برند خود را به همه معرفی کنند.

افرادی که می‌خواهند در دیوار ثبت آگهی کنند، از شماره‌های مختلفی برای این کار استفاده می‌کنند تا آگهی خود را با تعداد بالاتری در دیوار ثبت کنند. در نتیجه اگر نصف افراد هم بخواهند این کار را انجام دهند، در موضوعی که جست‌وجو می‌شود تعداد بالایی آگهی می‌بینیم، پس چگونه در دیوار آگهی بزنیم تا نفر اول باشیم و بهترین بازدید را بگیریم؟

برای این کار در دیوار باید پول بیشتری به دیوار بپردازید تا آگهی‌تان بالاتر از همه برود. مثلاً اگر ۱۰ نفر پول پرداخته ‌باشند تا در لیست اول آگهی‌های دیوار قرار بگیرند، به‌ترتیب این ۱۰ آگهی هر کدام به مدت ۲۰ دقیقه در لیست آگهی‌های بالاتر قرار می‌گیرد. هر فردی که به دنبال کالای مورد نظر است، این بیست عدد آگهی مورد توجهش قرار می‌گیرد، زیرا در اوایل لیست آگهی‌ها قرار دارد. 

با این کار، آگهی خود را نردبان می‌کنید. اصطلاح نردبان کردن در دیوار یعنی شما پول بیشتری بپردازید تا آگهی‌تان به مدت ۲۰ دقیقه جز بیست آگهی برتر دیوار در موضوع مربوطه شود.

در ربات لند توضیحات اولیه درج آگهی و قرار دادن آن در نردبان دیوار نیز بیان شده‌است. در این مجموعه، توضیحاتی در این مورد مطرح است که با هم به آن می‌پردازیم.

۱.ابتدا برای درج آگهی خود باید موضوع آگهی خود را از دسته‌بندی‌های دیوار انتخاب کنید.

۲.سپس کادر شهر را پر کنید و شهر خود را وارد کنید.

۳.شماره تماس خود را جهت تماس ‌گرفتن برای دریافت اطلاعات بیشتر وارد کنید.

۴.نوع کالای خود را مشخص کرده و عنوان آگهی خود را تایپ کنید.

۵.همینطور می‌توانید از کالا یا ملک خود عکس بگیرید و در دیوار آپلود کنید، تا مشتریان تصویر کالا را هم مشاهده کنند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این باره، به سایت، https://robatland.com مراجعه کنید و از توضیحات هوشمندانه و قابل ‌فهم آن، نهایت استفاده را ببرید. این سایت یکی از سایت‌های پرکاربرد و مهم در موضوع کسب‌کار می‌باشد و کمک زیادی به افرادی که شغل و حرفه خود را تازه شروع کردند می‌کند. همچنین ربات لند یکی از بهترین ربات‌های موجود می‌باشد که امکانات و مزایای زیادی را برای کاربران خود فراهم کرده و به جذب بیشتر افراد برای کارهایشان فکر می‌کند.

چگونه در دیوار آگهی بزنیم تا نفر اول باشیم و بهترین بازدید را بگیریم؟

علاوه بر پرداخت نردبان دیوار که باعث می‌شود تا آگهی شما در اولین لیست آگهی‌های موجود در دیوار قرار گیرد. برای نردبان کردن آگهی در دیوار، کارهای دیگری وجود دارد که می‌تواند شما را از دیگر رقبا در آگهی دیوار، جلوتر بکشد. نکات زیادی می‌باشد که می‌توانید با رعایت آن‌ها به نتیجه درستی از آگهی خود برسید و در مدت زمان کمی کالای شما به فروش برود.

_می‌توانید با عنوانی جذاب مشتری را برای دیدن آگهی‌تان ترغیب کنید.

_متن آگهی شما منظم و واضح نوشته شده ‌باشد.

_مهم است که ساعت آگهی کردن شما چه زمانی باشد.

_ آگهی‌های دیگر در دیوار در موضوع مورد نظرتان را بررسی کنید.

مجموعه ربات لند، برای تبلیغ و بازدید زیاد کسب‌وکار شما تلاش زیادی می‌کند. هدف این مجموعه؛ برندسازی، تبلیغ و جذب مشتری برای کسب‌وکار شما می‌باشد. به https://robatland.com بروید و اطلاعات مورد نظر خود را در رابطه با خدمات آن بررسی و مشاهده کنید. این مجموعه دارای توضیحات و مطالب زیادی برای جذب مشتری و کسب درآمد بیشتر و همینطور رونق و گسترش کسب‌وکارهای گوناگون می‌باشد. گسترش برندهای مختلف هم توسط این مجموعه بزرگ انجام می‌شود و کمک بزرگی به کسب‌وکارهای گوناگونی شده ‌است.

این سایت، یک‌ سری اطلاعات مفیدی درباره حرفه و برند تازه تاسیس شما می‌دهد که کمک زیادی به پیشرفت و گسترش آن می‌کند. این مجموعه مزایای زیادی در اختیار افراد گذاشته تا کارشان راحت‌تر شود و با خیالی آسوده آگهی خود را ثبت کنند. یکی از آن مزایا این است که به‌ازای هر شماره‌ای که در این سایت ثبت می‌کنید می‌توانید حداقل یک و حداکثر پنج آگهی آپلود کنید و هرچه تعداد آگهی شما بیشتر باشد، بازدید آن بیشتر خواهد بود و تعداد افراد بیشتری به آگهی شما دسترسی پیدا می‌کنند.

برای اینکه آگهی شما بازدید بیشتری بگیرد باید به الگوریتم و نکات ریز و ظریف این اپلیکیشن آشنا باشید. این کار باعث می‌شود کالای شما در مدت زمان کمتری به فروش برسد و نتیجه‌بخش باشد. برای گرفتن بازدید بیشتر در دیوار برای آگهی خود، کارهایی انجام دهید که بقیه افراد در درج آگهی خود انجام نداده‌اند. خلاقیت داشته باشید و آشنایی کامل درباره دیوار پیدا کنید.

Tags: No tags

سوال داری بپرس رفیق!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *