نردبان تدریجی آگهی دیوار و هوشمند (1)

نردبان تدریجی آگهی دیوار و هوشمند

در این مقاله ما قصد داریم تا به شما خوانندگان عزیز در ادامه پیشنهاداتی درباره ثبت نام رایگان و آنلاین در سایت https://robatland.com در اختیار شما قرار دهیم. تیم ما مسرور است که شما در ادامه ما را همراهی کنید.

اولین سوالی که برای خواننده در ذهنش شکل می‌گیرد، نردبان تدریجی چیست؟

باید در ادامه توضیح دهیم که در ربات دیوار ما این امکان را داریم که به آگهی‌ها زمان و تاریخ دقیق دهیم که در آن بازه‌ی زمانی مشخص شده آگهی‌های ما در صدر دیوار قرار گیرند و نردبانی برای فروش بیشتر شوند

لازم به ذکر است که نردبان تدریجی به دو دسته تقسیم می‌شود که اولین مورد تدریجی زمان دار است و دومین دسته تدریجی اتوماتیک است.

با ما همراه باشید تا تفاوت این دو دسته را بیشتر توضیح دهیم.

نردبان تدریجی زمان دار چیست؟

ما این امکان را داریم در ربات دیوار آگهی مد نظرمان را بر اساس زمان و تاریخ مشخص شده و تعیین شده در یک فاصله زمانی مناسب و انتخاب شده نردبان کنیم تا بینندگان بیشتری آگهی را مشاهده کنند.

این روش به این صورت است که در ابتدا تاریخ و ساعت مد نظر را تنظیم کرده و زمان دلخواه را برای آگهی در صدر دیوار قرار می‌دهیم.

شاید برای شما سوال باشد که تعداد مناسب تکرار برای آگهی در دیوار چندتا است؟

در نردبان تدریجی از دسته زمان دار این امکان وجود دارد که به دفعات تکرار آگهی در طول یک روز تعداد مشخصی از آگهی که تعداد آن دلخواه است آگهی در طول روز تکرار و پخش شود.

فاصله زمانی مناسب برای بارگذاری آگهی در ربات دیوار چقدر است؟

برای نردبان تدریجی زمان دار این امکان را داریم که به آگهی فاصله‌ی زمانی معینی بدهیم که به عنوان مثال آگهی‌ها هر یک به صورت یک یا هر دو ساعت در صدر لیست آگهی دیوار قرار بگیرند و نردبان فروش ما شوند.

حال اگر بر اساس روزهای هفته بخواهیم آگهی خود را نردبان کنیم باید امکان نردبان‌ها را با فعال کردن این گزینه از تمام روزهای هفته بهره ببریم. برای این کار کافی است یک یا چند روز را در هفته متناسب با آگهی مورد نظر انتخاب کنیم و در کنار آن تعداد تکرار هفته‌ها را هم نیز بسته به نیازمان انتخاب کنیم که به تعداد آن روزها آگهی ما در دیوار نردبان شود.

دسته بعدی نردبان تدریجی اتوماتیک است.

در نردبان تدریجی اتوماتیک ما این امکان را داریم که به آگهی ساعات شروع و پایان دهیم تا در یک بازه ی زمانی خاص که به عنوان مثال از ساعت 6 صبح تا 12 بعد ازظهر آگهی ما به صورت اتوماتیک نردبان دیوار شود و همینطور با فعال کردن فیلتر روزهای هفته این امکان را داریم آگهی ما را تا آخر ماه نردبان دیوار کنیم.

نردبان هوشمند چیست؟

ما این امکان را داریم که در ربات دیوار آگهی را بلافاصله بعد از آگهی رقیب‌هایمان نردبان دیوار کنیم.

به این صورت که بعد از انتخاب شهر، دسته مورد نظر به همراه محله زندگی ما این امکان را داریم که آگهی را مشخص کنیم که بلافاصله بعد از آگهی رقیب آگهی ما نردبان دیوار شود و به همراه آن ما میتوانیم تاریخ و ساعت شروع و پایان نیز مشخص کنیم.

اعتبارسنجی در ربات دیوار به چه صورتی است؟

در نردبان هوشمند دیوار برای دیده شدن آگهی‌های مشابه آگهی ما باید روی گزینه‌ی اعتبارسنجی کلیک کنیم.

در ادامه به چند فیلتر مهم در این مبحث می‌پردازیم که به دیده شدن آگهی‌تان در دیوار کمک شایانی می‌کند و پیش از ادامه دادن به موضوعمان به شما پیشنهاد می‌کنیم برای ثبت نام رایگان و آنلاین به سایت https://robatland.com/ مراجعه کنید.

استفاده از فیلتر فقط فوری ها چه مزایای دارد؟

با فعال کردن و کلیک کردن این گزینه این امکان را به ما می‌دهد که فقط آگهی‌هایی که فوری شده‌اند را در نردبان دیوار قرار گیرند و دیده شوند.

استفاده از گزینه فقط عکس دارها چه کاربردی دارد؟

با فعال کردن این گزینه ما فقط آگهی‌هایی که عکس دارند را در آگهی خود نردبان می‌کنیم.

کلمه‌ی کلیدی برای نردبان کردن آگهی خود چه مزایای دارد؟

در این بخش این کلمه در دسترسی جست و جوی راحت‌تر، فیلتر خواهد شد و در دسترس بیننده قرار می‌گیرد.

تعداد آگهی جدید و آگهی من در دیوار برای نردبان شدن به چه صورت انجام می‌شود؟

در نردبان هوشمند دیوار برای نردبان شدن ما این امکان را داریم که مشخص کنیم که به ازای چند آگهی از رقیبمان در این آگهی، کار ما را نردبان دیوار کند.

یا ما در این روش می‌توانیم در نردبان هوشمند هم مانند تدریجی با فعال کردن این گزینه امکان دسترسی به آگهی برای تمام روزهای هفته و دفعات تکرار هفته‌ها را در نردبان دیوار مشخص کنیم.

در ادامه با ما در آموزش ثبت نام رایگان و آنلاین همراه باشید تا شما را با لیستی از ویژگی‌های استفاده از نردبان دیوار آشنا کنیم.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های استفاده از نردبان، بازگشت وجه شما است.

این ویژگی به این صورت است که هزینه آگهی‌های شما درصف نردبان تدریجی امکان بازگشت وجه را دارد. با انتخاب کردن بر روی این گزینه شما این امکان را دارید که کلیه نردبان‌های تدریجی که در حال حاضر درصف هستند را کنسل کنید و هزینه آن را برگردانید.

دو نکته دیگر که حائزه اهمیت است، گزینه‌های حذف و ویرایش نردبان است.

این گزینه این امکان را به ما می‌دهد که آگهی را حذف و ارتقا آگهی مورد نظر را حذف کنیم.

این روش به صورتی انجام می‌شود که بعد از تایید شدن حذف آگهی، ارتقا به صورت کامل از سیستم حذف خواهد شد و در آخر بعد از حذف این آگهی برای عودت مبلغ راهی میسر نیست.

نکته بعدی ویرایش آگهی بارگذاری شده است که ارتقا هوشمندانه را می توانید ویرایش کنید.

این کار به این شکل صورت می‌گیرد که بعد از انتخاب بر روی گزینه ویرایش شما می‌توانید “تعداد آگهی جدید” و “تعداد نردبان” را ویرایش کنید.

در آخر این مقاله از همراهی صمیمانه شما تشکر می‌کنیم و در صورت داشتن هر گونه سوال از آموزش ما تا به اینجا کار شما می‌توانید در سایت ربات لند با ما در ارتباط باشید و همکاران ما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.

 

Tags: No tags

سوال داری بپرس رفیق!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *