نردبان آگهی دیوار

نردبان آگهی دیوار

در این مقاله قصد داریم تا درباره خدمات نردبان آگهی دیوار صحبت کنیم و تمامی جوانب آن را بررسی کنیم. شما پس از درج آگهی در وب‌سایت دیوار نیاز به یک سری خدمات دارید تا سریع‌تر و در کمترین زمان ممکن نتیجه دلخواه خود را کسب کنید. با ثبت نام رایگان و آنلاین در وب‌سایت https://robatland.com می‌توانید درباره این خدمات اطلاعات کسب کنید و از آنها بهره ببرید.

نردبان آگهی یعنی چه؟

شما پس از درج آگهی در وب‌سایت دیوار نیاز دارید تا عملیاتی در جهت ارتقا و افزایش بازدید آگهی خود انجام دهید. وب‌سایت دیوار خدمات بسیار متعددی را در این زمینه در اختیار شما قرار می‌دهد که نردبان آگهی یکی از آنها می‌باشد. آگهی شما پس از انتخاب این گزینه تا زمانی که کاربران دیگر آگهی تازه‌تری درج نکرده باشند، در صدر آگهی‌های آن دسته بندی و شهر نمایش داده می‌شود. این امر باعث می‌شود تا آگهی شما بالای نردبان آگهی‌ها قرار بگیرد و احتمال بازدید بیشتری دارد.

 

نردبان آگهی

 

 

شما پس از ثبت نام رایگان و آنلاین در وب‌سایت دیوار و درج آگهی خود، می‌توانید از امکانات ارتقای آگهی این وب‌سایت استفاده کنید که یکی از آنها را برای شما توضیح دادیم. امکانات دیگری نیز وجود دارد که می‌توانید آنها را با نردبان ادغام کنید و خدمات متفاوت را به‌صورت همزمان روی آگهی‌تان فعال کنید. شما می‌توانید در وب‌سایت دیوار با رفتن به قسمت مدیریت آگهی گزینه مدنظرتان را انتخاب کرده و برای افزایش بازدید آگهی‌تان اقدام کنید.

چگونه این گزینه را برای آگهی‌مان فعال کنیم؟

شما با مراجعه به وب‌سایت https://robatland.com و ثبت نام رایگان و آنلاین در این وب‌سایت می‌توانید از این خدمات استفاده کنید. به‌طور ساده شما می‌توانید در وب‌سایت دیوار یک آگهی درج کنید و با استفاده از خدمات وب‌سایت دیوار محصول مدنظر خود را بفروشید.

چگونه در دیوار راحت‌تر محصول خود را بفروشیم؟

 

 

همان‌طور که می‌دانید و با وب‌سایت دیوار آشنا هستید، دیوار محلی برای خرید و فروش محصولات بدون واسطه می‌باشد. روزانه طیف متنوعی از آگهی‌ها در این وب‌سایت ثبت می‌شود و معاملات بسیاری از طریق این وب‌سایت صورت می‌گیرند. سایت دیوار از سال ۱۳۹۲ شروع به کار کرد. یکی از فیلدهای پربازدید وب‌سایت دیوار بخش املاک می‌باشد. جست‌وجو در وب‌سایت دیوار فرایند خرید را به‌شدت ساده می‌کند.

اگر قصد ثبت آگهی در وب‌سایت دیوار را دارید، ابتدا در این وب‌سایت ثبت نام رایگان و آنلاین انجام دهید و سپس گزینه دیوار من را فشار دهید. وارد قسمت ثبت آگهی بشوید و دسته آگهی خود را مشخص کنید. سپس جزئیات دیگر مانند ویژگی‌های محصول، قیمت و عکس‌ها را وارد کنید و در نهایت یک شماره تماس وارد کرده و آگهی را ثبت کنید. سپس وب‌سایت دیوار آگهی شما را بررسی می‌کند و درصورت عدم وجود مشکل آگهی شما تایید می‌شود و به نمایش در می‌آید.

 

نکات حائز اهمیت درباره ثبت آگهی در وب‌سایت دیوار

اگر می‌خواهید آگهی‌تان بهترین عملکرد را داشته باشد، بهتر است یک سری نکات را رعایت کنید.

عکسی که بارگذاری می‌کنید باید باکیفیت باشد و تمامی جزئیات محصول شما را به نمایش بگذارد. به‌طور مثال اگر یک ملک را آگهی کرده‌اید، عکس‌هایتان باید نور خوبی داشته باشد. تمامی زوایای خانه را باید عکس برداری کنید و در یک چارچوب درست و حرفه‌ای عکاسی کنید. توجه کنید که عکس‌ها کیفیت خوبی داشته باشند و تار یا blur شده نباشند. فضاهای مجزای خانه را جداگانه به تصویر بکشید. به‌طور مثال اگر آشپزخانه اوپن است و به فضای اتاق پذیرایی وصل است، اتاق پذیرایی را جداگانه نشان دهید و آشپزخانه را در یک عکس دیگر به تصویر بکشید. همچنین بهتر است عکسی که از منزل می‌گیرید، به‌صورت مبله باشد تا کاربر تصویر مبله شده ملک را ببیند.

 

متن جذاب و کامل بنویسید. اگر قصد دارید تا یک گوشی موبایل آگهی کنید، متنی که می‌نویسید باید شامل تمامی ویژگی‌های تلفن همراه آگهی‌شده باشد. جملات را کوتاه نگه دارید و از نوشتن جملات با افعال منفی پرهیز کنید. دقیق و کوتاه مطلب را برسانید و لقمه را دور سر کاربر نچرخانید. برای آگهی‌کردن یک گوشی موبایل می‌توانید به این نکات اشاره کنید:

ابعاد صفحه نمایش/ اگر موبایل دو سیمکارته است حتما ذکر کنید/ کیفیت دوربین را دقیق و درست ذکر کنید/ سلامت باطری/ مدل و سال ساخت گوشی/ حتما ذکر کنید که چه‌قدر کار کرده و طی چه زمانی سلامت باطری به آن میزان رسیده/ اگر جعبه تلفن همراه خود را دارید حتما در عکس‌ها آن را نشان دهید و در متن ذکر کنید/ اگر شارژر تلفن همراهتان سالم است حتما آن را در متن ذکر کنید/ هندفری و امکانات دیگر جعبه موبایل را هم اگر به همراه دارید، در متن ذکر کنید/ مقدار حافظه و رم را اصلا فراموش نکنید و حتما آن را ذکر کنید.

حتما توجه کنید که هنگام ثبت آگهی تمامی بخش‌ها را پر کنید. آگهی ناقص بازدید نمی‌شود و در پایین‌ترین نقطه نردبان آگهی‌های دیوار مدفون می‌شود.

بهترین روز هفته برای درج اگهی در وب‌سایت دیوار طبق آمار به‌دست آمده روز شنبه می‌باشد. تفاوت بازدید از آگهی‌ها در وب‌سایت دیوار چندان زیاد نیست ولی بهتر است برای اینکه بیشترین شانس بازدید را برای خود بکنید، در روزهای شنبه و دوشنبه آگهی خود را ثبت کنید.

 

 

 

طبق آمار بیشترین نرخ بازدید از آگهی‌ها در وب‌سایت دیوار از ساعت ۱۳ تا ۱۶ می‌باشد و از ساعت ۲۰ تا ۲۴ به اوج خود می‌رسد. شما می‌توانید در این ساعات آگهی خود را در وب‌سایت دیوار ثبت کنید و یا پس از ثبت آگهی در این ساعات بیشترین وقت و انرژی را برای پاسخگویی به کاربران بگذارید.

استفاده از قابلیت‌های متفاوت وب‌سایت دیوار، مانند برچسب فوری یا نردبان کردن آگهی می‌تواند به فروش بهتر محصول شما کمک کند. شما می‌توانید با استفاده از این امکانات، آگهی خود را در صدر آگهی‌ها نگه دارید و احتمال بازدید از آگهی‌تان را چند برابر کنید. همچنین می‌توانید این برچسب‌ها را باهم ادغام کنید و به‌صورت ترکیبی از این خدمات استفاده کنید.

کلام آخر

ما در این مقاله سعی کردیم تا ویژگی‌های بهترین آگهی در وب‌سایت دیوار را برای شما شرح دهیم. همچنین خدمات متفاوت وب‌سایت دیوار از جمله برچسب فوری و نردبان آگهی را برایتان توضیح دادیم تا بهترین تجربه را در زمینه خرید و فروش در این وب‌سایت داشته باشید.

Tags: No tags

سوال داری بپرس رفیق!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *