ربات فروشگاهی دیوار

ربات فروشگاهی دیوار

همان‌طور که با وب‌سایت دیوار آشنا هستید، این وب‌سایت به ما کمک می‌کند که محصولات نو و دست دوم موردنیاز خود را پیدا و تهیه کنیم. وب‌سایت دیوار بستری مطمئن برای خرید و فروش کالا است. تیم دیوار سخت‌گیری‌های بسیاری روی آگهی‌های ثبت شده در این سایت دارند و اگر توضیحات، عکس‌ها و یا مشخصات محصول نامشخص و یا نادرست بودند، آگهی تایید نشده و حذف می‌شود. تعدادی ربات برای یاری رساندن به فروشندگان وب‌سایت دیوار طراحی شده‌اند که می‌توانید درباره آنها در وب‌سایت https://robatland.com بخوانید. یکی از ربات‌های پیشنهادی ربات لند، ربات فروشگاهی دیوار می‌باشد که با تهیه آن از مزایای بسیاری از جمله سود بیشتر برخوردار خواهید شد.

ربات فروشگاهی دیوار دقیقاً چه‌کاری انجام می‌دهد؟

وب‌سایت دیوار حدوداً ۳۵ میلیون کاربر دارد و به شما این امکان را می‌دهد تا محصول خود را دراختیار افراد قرار دهید. یکی از ابزارهای کمک‌کننده برای ساده‌تر شدن فرایند ثبت آگهی در دیوار ربات فروشگاهی دیوار است. این ربات تنظیمات لازم که می‌تواند شامل زمان دقیق انتشار آگهی باشد را از شما دریافت می‌کند و درست در زمان تعیین شده، شروع به درج اگهی در وب‌سایت دیوار می‌کند.

مزایا و ویژگی‌ها

برخی افراد مغازه‌دار به‌طور جداگانه بعضی از محصولاتشان را در وب‌سایت دیوار آگهی می‌کنند. در این صورت، تعداد آگهی‌هایشان در روز بالا می‌رود. قطعاً برای هرکسی سخت و انرژی‌بر است که وقت بگذارد و تمامی این محصولات را آگهی کند و منتظر تایید وب‌سایت بماند. یکی از ویژگی‌های این ربات همین است که می‌تواند ویژگی‌های محصول را از شما دریافت کند، یک متن برای آگهی محصول بنویسد و در زمان تعیین شده توسط شما، آگهی را منتشر کند.

فرض کنید، یک کتاب‌فروش، تصمیم گرفته بعضی از کتاب‌های مغازه‌اش را دیوار بفروشد. کتاب‌ها را به ربات معرفی می‌کند، برای هرکدام قیمت تعیین می‌کند و به ربات اجازه می‌دهد تا متنون مناسب هر کتاب را بنویسد و در نهایت آگهی منتشر می‌شود. لازم است بدانید که این متون تکراری نیستند و برای هر محصول به‌طور جداگانه متن نوشته می‌شود. شما می‌توانید در https://robatland.com این ربات کاربردی را تهیه کنید.

شما با ثبت نام در سایت ربات لند و رفتن به ترمینال تبلیغات، می‌توانید سامانه موردنیاز خود را انتخاب کنید و از خدمات ما استفاده کنید. همچنین می‌توانید آگهی‌های خود را در پنل مدیریت مشاهده کنید.

یکی دیگر از مزایای این ربات، درگیر نکردن سیستم شما است. هنگام درج آگهی روی وب‌سایت دیوار هیچ فشاری به سیستم شما نمی‌آید و تمام بارها روی دوش ربات است! همچنین این ربات گارانتی دارد و به شما این اطمینان داده می‌شود که ربات به‌درستی به شما کمک می‌کند. 

هنگام ثبت آگهی در وب‌سایت دیوار همه‌چیز بستگی به خودتان دارد. اینکه می‌خواهید چند عکس روی آگهی قرار دهید؛ چه متنی بنویسید و در چه زمانی آن را منتشر کنید. هنگام استفاده از ربات فروشگاهی دیوار هم به ‌همین مقدار آزادی عمل دارید و می‌توانید با دستی باز محصولات خود را دیوار آگهی کنید.

این ربات این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا در صفحه جستجوی وب‌سایت دیوار از دیگر رقبا بالاتر قرار بگیرید و آگهی شما جزو اولین آگهی‌ها به مشتری نشان داده شود.

 با این امکان آگهی شما جزو بهترین آگهی‌های دیوار شناخته می‌شود و روزانه به کاربران پیشنهاد داده می‌شود. این ربات می‌تواند به‌طور همزمان در بخش‌ها و دسته‌بندی‌های مختلف آگهی درج کند. شما می‌توانید به‌طور همزمان با استفاده از این ربات، تلفن همراه دست دوم و کتاب‌هایی که دیگر نمی‌خوانید را در دیوار آگهی کنید و منتظر فروش آن‌ها بمانید. 

یکی از مزایای این ربات این است که شما دیگر نیازی به نگرانی درباره تایید یا عدم تایید آگهی‌تان در دیوار ندارید. این ربات تمامی مراحل ثبت آگهی را مدیریت می‌کند و فقط برای تایید شدن آگهی شما طراحی شده است.

مراحل درج آگهی فروشگاهی

پنل مدیریت آگهی‌ها در سایت ربات لند، تمامی گزینه‌های مربوط به مدیریت آگهی را در اختیار شما قرار می‌دهد. مراحل استفاده از پنل مدیریت اگهی را در ادامه با هم می‌بینیم:

شما پس از ثبت نام در وب‌سایت https://robatland.com از بخش منو به بخش ارسال آگهی فروشگاهی بروید. سپس می‌توانید نوع ارسال آگهی که می‌تواند تکی و یا گروهی باشد را انتخاب کنید. در ادامه دسته آگهی خود را انتخاب می‌کنید. مثلاً فرض کنید می‌خواهیم یک اسپیکر را در دیوار آگهی کنیم. به بخش کالای دیجیتال رفته و گزینه صوتی و تصویری را انتخاب می‌کنیم. سپس می‌توانید سیستم صوتی را انتخاب کنید و به بخش بعدی بروید.

در مرحله بعدی شماره تماس خود را وارد می‌کنید. از گالری تصاویر، تصاویر مربوط به آگهی‌تان را بارگذاری می‌کنید. قیمت مدنظرتان را وارد می‌کنید. در ادامه یک سری گزینه مربوط به قیمت مقطوع و یا مایل به معاوضه می‌بینید که اگر تمایل داشتید می‌توانید آن‌ها را فعال کنید. سپس عنوان و توضیحات مربوط به اگهی را یادداشت می‌کنید. حتماً دقت داشته باشید تا گزینه فعال کردن چت دیوار روشن باشد. می‌توانید انتخاب کنید که شماره تلفنی که ثبت کرده‌اید در آگهی نمایش داده نشود؛ که خیلی گزینه خوبی نیست چون به ‌هرحال مشتریان نیاز دارند تا با شما ارتباط بگیرند. در آخر گزینه سبزرنگ ثبت آگهی را می‌زنید و منتظر فروش محصولتان می‌مانید.

کلام آخر

در این مقاله به ‌طور مفصل به معرفی ربات فروشگاهی دیوار و ویژگی‌های آن پرداختیم. سپس دیدیم که چگونه می‌توان با استفاده از پنل مدیریت آگهی ربات لند در دیوار آگهی فروشگاهی ثبت کرد. این ربات به ما کمک می‌کند تا در راحت‌ترین شرایط ممکن بدون مشکل در دیوار آگهی ثبت کنید و نگران تایید نشدن آن نباشید. این ربات به شما کمک می‌کند تا چند آگهی به‌طور همزمان درج کنید. همچنین این امکان را به شما می‌دهد تا در دسته‌بندی‌های متفاوت بدون درگیر شدن سیستم شما، آگهی درج کنید. همچنین به نوشتن متن و توضیحات درباره محصولتان کمک می‌کند و صفر تا صد فرایند ثبت آگهی در دیوار را به‌ عهده می‌گیرد.

سوالات متداول

ربات فروشگاهی سایت دیوار چیست؟

این ربات به شما کمک می‌کند تا بدون مشکل در وب‌سایت دیوار آگهی ثبت کنید. هنگامی که از این ربات برای نوشتن متن و توضیحات درباره محصولتان کمک گرفتید، دیگر نیازی به نگرانی درباره عدم تایید آگهی خود در دیوار ندارید.

از کجا می‌توانم این ربات را تهیه کنم؟

شما می‌توانید با مراجعه به قسمت ترمینال تبلیغات اقدام به خرید این ربات کنید.

Tags: No tags

سوال داری بپرس رفیق!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *