درج آگهی انبوه و زمان_دار دیوار

درج آگهی انبوه و زمان‌دار دیوار

شاید تا‌ به‌ حال، حداقل یک‌بار به سایت دیوار سر زده باشید. همان‌طور که مردم کشور‌های دیگر برای خرید‌و‌فروش یا اجاره‌ی کالا یا ملک خود از سایت‌های مختلفی مثل آمازون، ایربی‌اندبی و غیره استفاده می‌کنند. سایت دیوار، برای هر‌گونه نیاز شما در ایران، برای خرید‌و‌فروش و یا اجاره‌ی اجناس و ملک و حتی برای یافتن کار، آگهی‌های متفاوتی قرار می‌دهد.

شما می‌توانید برای هر جنس خود که می‌خواهید به‌سرعت بفروشید یا ملک خود که می‌خواهید به‌سرعت اجاره دهید، به سایت دیوار مراجعه کنید و آگهی‌های خود را در آن قرار دهید. دیوار، یک اپلیکیشن جامع برای درج هر‌گونه آگهی برای خرید‌و‌فروش و اجاره و کاریابی است. 

شما می‌توانید، در هر زمان که صلاح می‌بینید، از این اپلیکشن استفاده کنید و با چند کلیک، به‌ آن‌چه که می‌خواهید دست پیدا کنید. اگر در قدیم، مجبور بودید که مثلاً، برای اجاره‌ی یک ملک به املا‌کی‌های مختلف سر بزنید و وقت‌تان گرفته می‌شد، امروزه با دیوار این مشکل حل شده‌ است و شما در هر نقطه‌ای در ایران باشید، با یک جستجوی کوتاه در سایت دیوار به آن‌چه می‌خواهید، می‌رسید.

 حال شاید بگویید؛ اگر بخواهم از گزینه‌ی درج آگهی دیوار استفاده کنم، چه کنم؟ آیا می‌توانم به‌صورت انبوه و زمان‌دار، آگهی خود را بگذارم؟ ما در این مقاله، به شما کمک خواهیم کرد تا درج آگهی انبوه و زمان‌دار دیوار را بهتر بشناسید.

همان‌طور که گفتیم، اپلیکیشن دیوار بسیار به علت راحت بودن و سریع بودن، عملکرد خوبی در جهت درج آگهی خریدوفروش و اجاره‌ی کالا، ماشین و ملک، استخدام شدن و کاریابی، به مردم ایران عرضه کرده است و در سال‌های اخیر، خیلی محبوب گشته است. 

سایت و اپلیکیشن دیوار در تابستان 1391، ساخته شد و به‌صورت قانونی به‌وسیله‌ی شرکت سهامی خاص، به ثبت رسید. امروزه، اگر بخواهید از ماشین یا خانه گرفته تا جاروبرقی خود را بفروشید، می‌توانید در این سایت وارد شده و با گذر از یک سری مراحل ساده و ساختن حساب کاربری مربوطه، آگهی‌های بسیار بگذارید و حتی می‌توانید یک زمان مشخص برای‌شان، تعیین کنید که بیشتر در ادامه، به این موارد خواهیم پرداخت.

 شما وقتی وارد سایت دیوار می‌شوید، ابتدا شهر خود را که می‌خواهید آگهی‌های مورد نظر را در آن ببینید، انتخاب می‌کنید و سپس، در صفحه‌ی جدید، انتخاب می‌کنید که دنبال چه می‌گردید. اگر دنبال کار هستید، به بخش استخدام و کاریابی می‌روید. 

اگر دنبال اجاره یا خریدوفروش خانه هستید، به بخش املاک می‌روید. شاید هم بخواهید موبایلی که دیگر استفاده نمی‌کنید را بفروشید یا موبایل دست‌دوم بخرید؛ در این‌جا، به بخش کالای دیجیتال می‌روید. همچنین، برای هرگونه خدمات، شما می‌توانید از دیوار استفاده کنید.

 اگر کار حمل‌ونقل انجام می‌دهید یا نیاز به اسباب‌کشی دارید، از بخش خدمات، آگهی خود را درج یا جستجو می‌کنید. اگر در حوضه‌ی نظافتی یا آرایشگری آگهی دارید یا دنبال این موارد هستید، باز هم به بخش خدمات دیوار مراجعه می‌کنید.

 برای هر کاری در حوضه‌ی پخش آگهی، شما کافی است تا با ایجاد یک حساب کاربری، آگهی خود را در سایت دیوار ایجاد کنید. 

اگر هم می‌خواهید از همه‌ی خدمات بالا بهره‌مند شوید کافی است، با یک جستجوی ساده در بخش نوار جستجوی دیوار، کلمات مورد نظر خود را جستجو کنید. بخش فیلتر در سایت دیوار، به شما کمک می‌کند تا کلیدواژه‌های معروف مرتبط با موضوعی که جستجو می‌کنید را بیابید و جستجوی دقیق‌تری، انجام دهید. در بخش آگهی، برای درج آگهی انبوه و زمان‌دار در دیوار، می‌توانید از بخش ثبت آگهی استفاده کنید.

حال تصور کنید برای به‌ اجاره گذاشتن ملک‌تان؛ می‌خواهید یک‌سری آگهی‌هایی را ایجاد کنید و نیاز دارید که در یک زمان مشخص این کار، انجام شود.

 ابتدا وارد سایت یا اپلیکیشن دیوار می‌شوید. 

شهری که‌ در آن می‌خواهید آگهی خود را درج کنید را، انتخاب می‌کنید. در صفحه‌ی جدید، در پایین صفحه، یک علامت مثبت می‌بینید؛ روی آن کلیک کنید. شماره موبایل خود را در صفحه‌ی جدید وارد می‌کنید و سپس، تاییدیه را توسط پیامک دریافت کرده و در سایت درج می‌کنید. 

حساب کاربری خود را با اطلاعات شخصی خود، پر می‌کنید و انتخاب می‌کنید که می‌خواهید در مورد چه چیزی آگهی بگذارید. برای اجاره‌ی ملک خود و درج آگهی انبوه و زمان‌دار آن در دیوار؛ لازم است اطلاعات کافی از متراژ گرفته تا اطلاعات سرویس بهداشتی و اتاق‌ها و آشپزخانه و محدوده‌ی ساخت و تمام ویژگی‌های مربوط به دارا بودن یا نبودن آسانسور، پارکینگ یا انباری را در دست داشته باشید و در آگهی خود لحاظ کنید. 

شما باید، عکس‌های کافی از خانه بگیرید تا در بخش‌ عکس‌های آگهی، برای ایجاد یک نوع جذابیت و ایجاد کلیک بیشتر، برای اولین قسمت آگهی خود استفاده کنید. منطقه‌ی دقیق ملک شما باید مشخص شود.

 از طریق بلد، روی نقشه برای کسانی که آگهی شما را می‌بینند، محدوده‌ی اصلی ملک خود را مشخص می‌کنید یا در بخش توضیحات، آدرس دقیق را ارائه می‌دهید. باید برای ملک خود، ودیعه و اجاره را مشخص کنید و قیمت معقولی در نظر بگیرید. اگر بخواهید چندین آگهی زمان‎دار برای یک ملک بزنید، یک تایمر برای آگهی خود مشخص می‌کنید و چندین آگهی ایجاد می‌کنید و با عکس‌های مختلف از خانه، تنوع ایجاد می‌کنید. مشخص می‌کنید که می‌خواهید در چه بازه‌ی زمانی، آگهی‌های شما تبلیغ شوند.

 می‌توانید یک سری کلیدواژه نیز برای جست‌و‌جوی بهتر افراد نیز برای آگهی خود استفاده کنید. فراموش نکنید که در پایان آگهی خود، اطلاعاتی برای تماس یا چت، به افرادی که قرار است آگهی شما را ببینند، قرار دهید. به این صورت، یک سری آگهی زمان‌دار برای اجاره‌ی ملک خود، ایجاد کرده‌اید.

در پایان آن‌که، سایت دیوار پس از سال‌ها تلاش، برای خدمات‌دهی به مردم در اکثر شهر‌های ایران، در سال 1391 ایجاد شده است. 

این سایت، به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید هرگونه جنس یا کالای خود را برای فروش و اجاره در این سایت قرار دهید و حتی می‌توانید، کارسازی کنید و آگهی استخدام ایجاد کنید.در هر صورت، هرگونه نیازمندی شما، با این سایت برطرف می‌شود.

 اگر بخواهید آگهی در هر زمینه‌ای را در این اپلیکیشن، درج کنید، حساب کاربری در دیوار ایجاد می‌کنید و با یک سری مراحل ساده، آگهی خود را ثبت می‌کنید. در این جا سعی داشتیم تا با محیط اپلیکیشن دیوار، آشنایتان سازیم و در صورت نیاز شما به درج آگهی انبوه و زمان‌دار در دیوار، راهنمایی‌تان کرده باشیم. امیدواریم، مطالب برای شما مفید بوده باشند.

Tags: No tags

سوال داری بپرس رفیق!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *