ترفند طلایی نردبان آگهی در دیوار

ترفند طلایی نردبان آگهی در دیوار

اپلیکیشن دیوار یکی از اپلیکیشن‌های پر استفاده این روزهاست. بسیاری از مردم به منظور اطلاع از قیمت انواع خدمات و محصولات به این اپلیکیشن سر می‌زنند.

 همچنین افراد زیادی برای فروش محصولات خود و یا خدماتی که ارائه می‌دهند از این اپلیکیشن استفاده می‌کنند. کارکنان زیادی در این اپلیکیشن حضور دارند که قصد فروش کالاهای خود را دارند و کارکنان زیادی نیز وجود دارند که برای خرید محصولات مورد نیاز خود این اپلیکیشن را انتخاب کرده‌اند.

 برای استفاده بهتر از این اپلیکیشن و بهره‌مندی هر چه بیشتر از امکانات و ویژگی‌های آن، به شما توصیه می‌کنم با ما همراه باشید. به کمک سایت ربات‌لند (www.robatland.com) و مقالات متنوع آن، به توصیف و توضیح روش کار یکی از بهترین امکانات اپلیکیشن دیوار یعنی ترفند طلایی درج آگهی نردبان در دیوار و کد هدیه نردبان دیوار خواهیم پرداخت.

کارکرد ترفند طلایی درج آگهی نردبان در دیوار و کد هدیه نردبان دیوار زمانی است که شما قصد دارید در کوتاه‌ترین زمان ممکن محصول یا خدمت خود را بفروشید. روش کار آگهی نردبان به این صورت است که آگهی شما برای فروش خدمات یا محصولتان را برای مدت زمان ۳۰ دقیقه در بالاترین قسمت و صدر تمام آگهی‌های شهر یا شهرستان شما قرار می‌دهد. 

قرار گرفتن آگهی شما بالاتر از تمام آگهی‌های آن دسته بندی این شانس را به شما می‌دهد تا کارکنان زودتر آگهی شما را مشاهده کنند. هر چه تعداد افرادی که یک آگهی را مشاهده می‌کنند بیشتر باشد، امکان فروش آن آگهی نیز بیشتر است.
ما اینجا در سایت ربات لند. www.robatland.com به شما کمک می‌کنیم تا به بهترین شکل ممکن از این ترفند استفاده کنید و بهترین سود دهی از آن را به دست آورید.
برای سوددهی بهتر و استفاده درست از این امکان باید نکات زیر را رعایت کنید.

۱_ انتخاب زمان مناسب برای استفاده از آگهی نردبان
۲_استفاده از فیلم و عکس‌های جذاب
۳_قرار دادن آگهی در دسته بندی درست
۴_به‌روزرسانی آگهی
۵_بهینه سازی آگهی

1- انتخاب زمان مناسب برای استفاده از آگهی نردبان

شما می‌توانید برای انتخاب بهترین زمان برای درج آگهی نردبان خود، به آمار بازدید آگهی‌های مشابه آگهی شما در اپلیکیشن دیوار بپردازید. با استفاده از این آمار شما متوجه خواهید شد در چه ساعاتی آگهی‌های مشابه آگهی شما بیشتر بازدید خواهند داشت.

 این امکان به شما کمک می‌کند در زمان مناسب آگهی خود را قرار دهید و کارکنان زیادی آن را مشاهده کنند و برای دریافت آن و صحبت درباره‌ی آن از طریق راه‌های مختلف با شما تماس بگیرند.

سایت ربات لند (www.robatland.com) امکاناتی را فراهم کرده است تا این تماس به شکل راحت‌تر و ساده‌تری انجام شود و شما بتوانید با آرامش خاطر بیشتری این کار را انجام دهید.

2-استفاده از فیلم و عکس‌های جذاب
یکی از عواملی که به شما در جذب مشتری کمک بسیار شایانی می‌کند و سبب جذب کارکنان به آگهی شما می‌شود، استفاده از فیلم و عکس‌های جذاب در آگهی است. سعی کنید عکس‌ها و فیلم‌هایی خلاقانه، جذاب، با کیفیت بالا بگیرید و حتماً تمام قسمت‌های محصول شما در عکس یا فیلم به نمایش در بیاد. این کارها سبب می‌شود افراد بیشتری به آگهی شما جذب شوند و همچنین زودتر به شما اعتماد کنند.

3-قرار دادن آگهی در دسته بندی درست
این که شما آگهی خود را داخل چه دسته بندی‌ قرار می‌دهید بسیار اهمیت دارد. قرار گرفتن یک آگهی در دسته بندی اشتباه شانس دیده شدن و بازدید آن را بسیار کاهش می‌دهد. در هنگام تعیین دسته بندی محصول بسیار دقت کنید و تلاش کنید آن را داخل دسته بندی‌ قرار دهید که بیشتر شناخته شده است. برای مثال دست‌سازه‌ها در دسته صنایع دستی بیشتر شناخته شده اند.
سایت ربات لند (https://robatland.com) با انواع ربات‌های خود به شما در انجام بسیاری از این فعالیت‌ها کمک می‌کند و سبب می‌شوند شما ساده‌تر به مقصود نهایی خود برسید.

4-به‌روزرسانی آگهی
بهتراست هر چند وقت یک بار آگهی‌های نردبان خود را به روز کنید تا علاوه بر جذب مشتری بیشتر، از یکنواختی خارج شوید و تنوع و شکل و رنگ جدید را سر لوحه کار خود قرار دهید.

5-بهینه سازی آگهی
هر چه آگهی بهینه‌تر باشد، راحت‌تر در اپلیکیشن قرار می‌گیرد و این امر هم به شما و هم به کارکنان کمک شایانی می‌کند.

از ترفند طلایی درج آگهی نردبان در دیوار و کد هدیه نردبان دیوار، باید به کد هدیه نردبان دیوار نیز اشاره کنیم. این کد این امکان را به کاربر می‌دهد تا آگهی خود را به مدت ۳۰ دقیقه در صدر آگهی‌ها قرار دهد. کد هدیه نردبان دیوار به صورت رایگان وجود ندارد. این کد هدیه به صورت‌ها و شکل‌های مختلفی در اختیار کارکنان اپلیکیشن دیوار قرار می‌گیرد که از آن‌ها می‌توان به روش‌های زیر اشاره کرد.

۱_مسابقات و جشنواره‌های اپلیکیشن دیوار
۲_وب سایت‌ها
۳_کانال‌های تلگرافی

1-مسابقات و جشنواره‌های اپلیکیشن دیوار

اپلیکیشن دیوار به مناسبت‌ها و جشن‌های مختلف، جشنواره‌ها و مسابقاتی برگزار می‌کند.
برای مثال در عید نوروز جشنواره نوروزی برگزار می‌شود. در این زمان‌ها اپلیکیشن این کدها را به عنوان هدیه در اختیار کارکنان خود قرار می‌دهد.

2-وب سایت‌ها
برخی از وب سایت‌ها اقدام به فروش کد هدیه نردبان دیوار به صورت غیر رسمی می‌کنند. استفاده از این کدها و خریدشان، حرکت بسیار ریسکی‌ است؛ زیرا هیچ مدرکی برای صحت آن‌ها وجود ندارد و هیچ قیمتی برای آن‌ها تعیین نشده است. پس توصیه سایت ربات لند این است که اصلا از این سایت‌ها خرید نکنید و منتظر جشنواره‌های دیوار بمانید.

3-کانال‌های تلگرامی

تعدادی از کانال‌های تلگرامی نیز به همین کار مشغولند و ادعا می‌کنند که کدهای هدیه نردبان دیوار را دارند. اما هیچ مدرکی برای صحت آن‌ها وجود ندارد و هیچ قیمتی برای آن‌ها تعیین نشده است. 

پس توصیه سایت ربات لند این است که اصلاً از این سایت‌ها خرید نکنید و منتظر جشنواره‌های دیوار بمانید.امیدوارم به طور کامل با ترفند طلایی درج آگهی نردبان در دیوار و کد هدیه نردبان دیوار آشنا شده باشید.می‌توانید با سر زدن به بقیه مقالات سایت ربات لند بیشتر از قبل با اپلیکیشن دیوار و امکانات آن آشنا شوید. آشنایی بیشتر به شما در ایجاد آگهی‌هایی بهتر کمک می‌کند و سبب می‌شود محصول یا خدمات شما زودتر به فروش برسد.

Tags: No tags

سوال داری بپرس رفیق!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *