ربات اینستاگرام


فعالیت های ربات اینستاگرام عبارتند از:

جذب فالور ، گذاشتن استوری ، کامنت گذاری ، لایک کردن ، ویو استوری ، پست زمانگذاری شده 


 

ربات اینستاگرام چیست؟

ربات لند یک سیستم فروش فالوور نیست ، ربات لند یک سیستم هوشمند برای افزایش فالوور واقعی ، تبلیغات و مدیریت اکانت اینستاگرام شماست.

ربات اینستاگرام می‌تواند با تنظیم شدن بر روی اهداف شما که این اهداف می‌توانند صفحه های رقیب و پرطرفدار اینستاگرام ، تگ ها و یا موقعیت های جغرافیایی از یک شهر گرفته تا یک محله خاص تنظیم شود و از این اهداف برای شما فالوور واقعی و فعال اینستاگرام به صورت تضمینی جمع آوری کند.

روش کار به این صورت است که پس از تنظیم و روشن کردن آن، ربات به طور هوشمند شروع به لایک کردن، کامنت گذاشتن و فالو کردن بازار هدف شما می‌کند، با این کار روزانه حجم زیادی بازدید کننده، فالوور واقعی و فعال به سمت صفحه ی شما سرازیر می‌شود. 

حتما بخوانید: چطور یک پیج موفق در اینستاگرام داشته باشیم؟

افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

تمام فالوور هایی که ربات اینستاگرام برای شما جمع آوری می‌کند واقعی هستند و به صورت هوشمند به شما گزارش می‌کند که این فالوور از کدام هدفی که شما برایش تنظیم کرده بودید جذب صفحه شما شده و بازده آن هدف چقدر بوده است.

ارسال پیام دایرکت اتوماتیک

می توانید ربات اینستاگرام تان را تنظیم کنید تا یک پیام جهت تشکر و معرفی کسب و کارتان برای کاربران دیگر ارسال کند.

ارسال پست زمان بندی شده بر روی اکانت اینستاگرام از روی کامپیوتر

با سایت ما می‌توانید برای ۳ ماه آینده خود برای ساعت و دقایق خاصی برنامه ریزی کنید تا ربات برای شما بر روی صفحه ی تان پست ارسال کند ، شما حتی می‌توانید عکس های صفحات دیگر را نیز repost کنید. دیگر وقتی می‌خواهید مسافرت بروید نگران نخواهید بود که فالوور هایتان شما را فراموش خواهند کرد، صفحه ی شما در نبودتان فعال خواهد بود!

کسب درآمد از ربات اینستاگرام

سیستم ربات لند ۲۴ ساعت شبانه روز با فالو و لایک کردن دیگران و ارسال کامنت تعریف کردنی زیر پست کاربران پیج اینستاگرام شما را بصورت هدفمند به کاربران اینستاگرامی معرفی و تبلیغ میکند تبلیغات هدفمند باعث جذب مشتری و دیده شدن محصول و کار شما در اینستاگرام میشود.

حتما بخوانید: روش کسب درآمد از اینستاگرام

ربات اینستاگرام